Jesteś tutaj: Realizacje

Realizacje

Przedstawiamy Państwu realizacje naszych prac:

- POMPY CIEPŁA - kliknij

- KLIMATYZACJA - kliknij

Mazowsze - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Powietrzna Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW typu Split została zainstalowana w miejscowości Mazowsze w województwie Kujawsko-pomorskim. Ogrzewa dom piętrowy o powierzchni 150m2 oraz przez cały rok przygotowuje ciepłą wodę użytkową (zasobnik CWU 300L typu Slim). Pompa podłączona do instalacji ogrzewania podłogowego poprzez bufor ciepła 200L.

Dzikowo k.Torunia - Pompa Ciepła LG Therma V 9kW

Prezentujemy realizację montażu Pompy Ciepła firmy LG Therma V 9kW w nowoczesnym domu typu "stodoła" o powierzchni użytkowej 117m2 zlokalizowanym w miejscowości Dzikowo k.Torunia. Urzadzenie podłączone bezpośrednio do rozdzielacza ogrzewania podłogowego. Instalacja wyposażona w wysokiej klasy elektrozawór trójdrogowy, który ...

Golub Dobrzyń - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Powietrzna Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW typu Split została zainstalowana w miejscowości Golub-Dobrzyń w województwie Kujawsko-pomorskim. Ogrzewa dom parterowy o powierzchni 130m2 oraz przez cały rok przygotowuje ciepłą wodę użytkową (zasobnik CWU 300L typu Slim). Dodatkowo zamontowany Panasonic Aquarea Cloud.

Dulsk - Pompa Ciepła Panasonic High Performance 9kW

Następna Pompa Ciepła zamontowana przez naszą firmę to Panasonic Aquarea High Performance 9kW typu Split. Jednostkę zamontowaliśmy w miejscowości Dulsk w powiecie golubsko-dobrzyńskim w domu parterowym o powierzchni ok 90m2. Urządzenie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym oraz zasobnikiem cwu 200L. Orurowanie wykonane w 

Bełchatów - Pompa Ciepła Panasonic HP 5kW

Pompa Ciepła Panasonic 5kW, którą zamontowaliśmy w Bełchatowie w domu szkieletowym (bardzo dobrze ocieplonym na płycie fundamentowej) o powierzchni 100m2. Dzięki zastosowaniu technologii szkieletowej oraz nowoczesnej Pompy Ciepła budynek będzie miał znikome zapotrzebowanie na energię elektryczną. Urządzenie podłączone bezpośrednio do instalacji

Toruń, ul. Szosa Chełmińska - Pompa Ciepła Panasonic 16kW

Powietrzna Pompa Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 16kW została zainstalowana w komercyjnym budynku "Auto Szkoły" o powierzchni ok 300m2. Dzięki wyposażeniu budynku w nowoczesną centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła, Pompa bez problemu ogrzewa cały obiekt nie zużywając przy tym znacznych ilości energii elektrycznej.

Dzikowo k.Torunia - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Kolejna inwestycja zrealizowana. Pompa Ciepła powietrze-woda została zainstalowana w miejscowości Dzikowo. Ogrzewa dom parterowy o powierzchni 105m2. Urządzenie celowo zostało przewymiarowane (Panasonic T-CAP 9kW) ze względu na możliwość późniejszego ogrzewania poddasza użytkowego ok 35m2.

Sąsieczno k.Torunia - Pompa Ciepła Panasonic 9kW T-CAP

Nasza kolejna realizacja z wykorzystaniem Pompy Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW 1-fazowa. Doskonale sprawdza się w parterowym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 148m2. Urządzenie zamontowane w malowniczej miejscowości Sąsieczno k.Torunia w ramach modernizacji kotłowni z pieca elektrycznego Elterm na Pompę Ciepła. VK325M2PANAS03

Stary Toruń - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Stary Toruń - dom parterowy 140m2, tutaj odbył się montaż Powietrznej Pompy Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW 3-fazowa. Urządzenie podłączone do instalacji przez bufor ciepła 200L co zapewnia nam bezproblemowe sterowanie strefami grzewczymi w domu. Strefy grzewcze zrealizowano poprzez automatykę bezprzewodową firmy Auraton.

Toruń - Montaż rekuperacji AERIS next 450 z ComfoSense

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zamontowana w Toruniu w domu jednorodzinnym 200m2. AERISnext 450 to bardzo sprawne urządzenie (odzysk ciepła do 94%) o maksymalnej wydajności 450m3/h. Dzięki takiemu systemowi w domu mamy cały czas zdrowe i czyste powietrze o dużej zawartości tlenu.

Łysomice - Gruntowa Pompa Ciepła Nibe 10kW z wymiennikiem poziomym

Gruntowa Pompa Ciepła NIBE F1245 o mocy 10kW zamontowana w miejscowości Łysomice pod Toruniem. Pompa czerpie energię cieplną z wykonanego gruntowego (poziomego) wymiennika ciepła, który został ułożony spiralnie aby lepiej wykorzystać powierzchnię działki. Zostało ułożonych 6 odcinków o łącznej długości 600mb.

Współpracujemy z najlepszymi:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl