Jesteś tutaj: Realizacje

Realizacje

Przedstawiamy Państwu realizacje naszych prac:

- POMPY CIEPŁA

- KLIMATYZACJA

Mazowsze - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Powietrzna Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW typu Split została zainstalowana w miejscowości Mazowsze w województwie Kujawsko-pomorskim. Ogrzewa dom piętrowy o powierzchni 150m2 oraz przez cały rok przygotowuje ciepłą wodę użytkową (zasobnik CWU 300L typu Slim). Pompa podłączona do instalacji ogrzewania podłogowego poprzez bufor ciepła 200L.

Dzikowo k.Torunia - Pompa Ciepła LG Therma V 9kW

Prezentujemy realizację montażu Pompy Ciepła firmy LG Therma V 9kW w nowoczesnym domu typu "stodoła" o powierzchni użytkowej 117m2 zlokalizowanym w miejscowości Dzikowo k.Torunia. Urzadzenie podłączone bezpośrednio do rozdzielacza ogrzewania podłogowego. Instalacja wyposażona w wysokiej klasy elektrozawór trójdrogowy, który ...

Dzikowo k.Torunia - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Kolejna inwestycja zrealizowana. Pompa Ciepła powietrze-woda została zainstalowana w miejscowości Dzikowo. Ogrzewa dom parterowy o powierzchni 105m2. Urządzenie celowo zostało przewymiarowane (Panasonic T-CAP 9kW) ze względu na możliwość późniejszego ogrzewania poddasza użytkowego ok 35m2.

Sąsieczno k.Torunia - Pompa Ciepła Panasonic 9kW T-CAP

Nasza kolejna realizacja z wykorzystaniem Pompy Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW 1-fazowa. Doskonale sprawdza się w parterowym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 148m2. Urządzenie zamontowane w malowniczej miejscowości Sąsieczno k.Torunia w ramach modernizacji kotłowni z pieca elektrycznego Elterm na Pompę Ciepła.

Stary Toruń - Pompa Ciepła Panasonic T-CAP 9kW

Stary Toruń - dom parterowy 140m2, tutaj odbył się montaż Powietrznej Pompy Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW 3-fazowa. Urządzenie podłączone do instalacji przez bufor ciepła 200L co zapewnia nam bezproblemowe sterowanie strefami grzewczymi w domu. Strefy grzewcze zrealizowano poprzez automatykę bezprzewodową firmy Auraton.

Toruń, ul. Szosa Chełmińska - Pompa Ciepła Panasonic 16kW

Powietrzna Pompa Ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 16kW została zainstalowana w komercyjnym budynku "Auto Szkoły" o powierzchni ok 300m2. Dzięki wyposażeniu budynku w nowoczesną centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła, Pompa bez problemu ogrzewa cały obiekt nie zużywając przy tym znacznych ilości energii elektrycznej.

Toruń - Montaż rekuperacji AERIS next 450 z ComfoSense

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zamontowana w Toruniu w domu jednorodzinnym 200m2. AERISnext 450 to bardzo sprawne urządzenie (odzysk ciepła do 94%) o maksymalnej wydajności 450m3/h. Dzięki takiemu systemowi w domu mamy cały czas zdrowe i czyste powietrze o dużej zawartości tlenu.

Współpracujemy z najlepszymi:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl